Odborné vzdělávání pro osoby pečující od 13. 09. do 16. 09. 2018 v Hotelu Javor- Dolní Malá Úpa

Hotel se nachází v oblasti ve východní části Krkonoš, v horské vesničce Malá Úpa nedaleko Pece pod Sněžkou. Hotel je obklopen zahradou, je zde velké dětské hřiště. Možnost venkovního vyhřívaného bazénu, vířivky a sauny. Ubytování bylo v jedno, dvou až čtyřlůžkových pokojích a šestilůžkových apartmánech.

Odborné vzdělávání obsahovalo 4- denní vzdělávací cyklus v celkovém rozsahu minimálně 24 hodin, který byl rozšířen o odborné večerní kluby. Pro účastníky byly připraveny studijní materiály. Přednášeli Ing. Robert Vacek- oblast kriminality dětí a mládeže, Bc. Iveta Tluková z Úřadu práce ČR- dávkové systémy a JUDr. Monika Selvičková PhD.- právní problematiku. Program byl tematicky rozdělen do několika bloků z různých oblastí, jak výkonu SPOD a pěstounské péče, tak i z pohledu právního odvětví, psychologie a současných sociálně-patologických jevů u dětí a dospívající mládeže z hlediska výchovy a péče o dítě.

Součástí tohoto pobytu bylo poskytnutí osobní péče o svěřené dítě po dobu vzdělávání včetně společného večerního programu. Pro děti byla připravena drakiáda, sportovní hry, arteterapie a výlety do okolí.

Fotografie ke stažení zde